Oruçreis Mh, Koza Plaza A Blok Kat:28 Esenler/İSTANBUL

Çalışan Kardeşim, Önce Senin Hayatın Sonra Benim İşim

26.06.2016
112
Çalışan Kardeşim, Önce Senin Hayatın Sonra Benim İşim

Çalışan Kardeşim, Önce Senin Hayatın Sonra Benim İşim

Yukarıda yazılı sözü her iş verene söyletebildiğimiz de ülkemizdeki İş Sağlığı Güvenliği olgusu artık yerleşmiş diyebileceğiz, hala slogan kıvamında olan başlığımızın her işverenin kalbine nüfuz edebilmesi için haziran itibari ile bir karar aldık ve bu sloganı bir tabela haline getirerek portföyümüz de bulunan bizden hizmet alan firmalarımıza ücretsiz dağıtacağız.

 

Hala slogan kıvamında olmasına rağmen etkisi tartışmasız bir cümle aslında, önce senin hayatın diyebilmek, benim kazanmamdan senin yaşaman daha önemli, senin nefes almanı ve sağlıklı olmanı ilk önce ben istiyorum diyebilmek.

 

Ülkemiz de ne yazık ki iş verenler bu bakış açısına henüz sahip olamadılar, bu kavramı işverenlerimize kabul ettirip onları bu konu da eğitip geliştirmekte sorumlu olan İş Sağlığı Güvenliği Firmaları olan bizler dahi çalışanlarımıza bu değeri hissettiremiyorken, hizmet verdiğimiz kuruluşların işverenlerinden bunu nasıl bekleyebiliriz, biz kendi sahip olmadığımız bir değeri nasıl başkalarına aktarabileceğiz.

 

İnsan hayatında rekabet mi olur ? Malesef ki insan hayatını korumaya ve onu muhafaza etmeye yönelik bir sektörde rekabet insan hayatının önüne geçiyor, en uygun fiyatı veren OSGB / İş Sağlığı Güvenliği şirketi ile çalışmak isteyen işverenlere başlığımızdaki cümlenin derinliğinde ki anlamı anlatıp bunu bir iş yaşamı felsefesi haline getirecek olanlar bu rekabete boyun eğenler mi olacak.

 

Değişim ve inanç aslında birbirine tam uyumlu ve bir elmanın iki yarısı kadar yakın kavramlar, değişmeyi istersek ve inanırsak iki ayrı parçayı tamamlamış oluyoruz, biz kurumumuz ve tüm çalışanlarımız ile bu bilindik sadece fiyat rekabetine dayalı görünen sektörümüzü; insan hayatının ve hizmetteki derinliğin, estetiğin ve farklılığın fark edebileceği, hizmet verdiğimiz tüm işverenlerin önce senin hayatın diyebileceği bir sektör haline getirebileceğimize inanıyoruz.

 

Alptekin Balaban

Naz Teknik Osgb Genel Müdür

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

OSGB Hizmetleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: