Oruçreis Mh, Koza Plaza A Blok Kat:28 Esenler/İSTANBUL

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Naz Teknik Osgb 2013 yılında İşçi sağlığı ve güvenliğinin önemini benimseyerek kurulmuştur. Tüm hizmetlerinde ” Daha iyi bir iş için , İşçi sağlığı “ sloganıyla büyümeye devam ederken sektöre kurumsallaşma ve sistemleşme alanlarında öncülük etmektedir.

Sürekli gelişim ve iyileştirme ile devam eden sistemleşme ve kurumsallaşma çalışmaları; sektördeki Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti konularında farklı bakış açılarını ortaya çıkarmaktadır. Her geçen gün daha iyi nasıl yapılabilir sloganı ile Naz Teknik Osgb hızla büyümeye devam etmektedir.

Türkiye ekosistemindeki işci sağlığı ve güvenliğini farklı fikir ve projeleri ile iş kazalarını sıfıra indirgemeyi hedeflemektedir.

 

Sektöre Kattığımız Farklılıklar
Mobil Uygulama
İş sağlığı ve güvenliği hizmeti ile ilgili yapılan ziyaretler, dosyalar ve faturalara ulaşabileceğiniz mobil uygulamadır. Android ve IOS cihazlara indirebilirsiniz.
Online Müşteri Ekranı
İş sağlığı güvenliği ile ilgili bilgilerinizin bulunduğu, dosyalarınızın dijitale aktarıldığı, yapılan ziyaretleri kontrol edip puanlayabileceğiniz online sistemdir.
Hoşgeldin Araması
Sözleşme imzaladıktan sonra, sizleri operasyon ekibimiz arayarak sözleşme teyidini alacağınız hizmeti, sesli ve sms olarak sizlerden teyit almaktadır.
İSG İlerleme Raporu
Geniş kapsamlı projelerinizde sizlere aylık , çeyrek , yarı yıl ve tam yıl olmak üzere iş sağlığı güvenliği ile alakalı ilerleme ve bütçeleme rapoları sunulur.
Acil Durum Hattı
İş yerinizde iş kazası yaşadığınız zaman iş güvenliği uzmanınıza ulaşabileceğiniz 7/24 Acil Durum Hattı sayesinde sizlerin ve çalışanlarınızın her an yanınızdayız.
İSG Plus Hizmeti
İSG Plus hizmeti ile iş sağlığı ve güvenliğinden doğan ekstra hizmetlerin hepsinde sizlere ücretsiz danışmanlık sağlıyoruz.
SMS ile Ziyaret Planı
İş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekiminin firmanıza ziyaret tarihi ve ziyaret sonrası yapılanlar hakkında rapoları otomatik sms ile tarafınıza iletiyoruz.
Portföy Yöneticisi
Sizler iletişim karmaşından kurtarmak, sorunlara ve isteklerinize hızlı cevap verebilmek için sizlere özel portföy yöneticisi atıyoruz.
Memnuniyet Anketi
Sizlere vermiş olduğumuz hizmetleri her ay sms ve telefon aracılığı ile memnuniyetinizi ölçerek her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz.
Dijital Arşiv
İş sağlığı güvenliği ile ilgili aldığınız hizmetin tüm dokümantasyonlarına imzalı bir şekilde sistemden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Belgemiz
OSGB Hizmetleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: